Bookla logo

Fitness Konzums

Sporto kopā ar Konzums

4.2
(100 Reseñas)

Saules iela 4a, Madona (T/C Konzums)

dom

lun 07:30-21:00

mar 07:30-21:00

mié 07:30-21:00

jue 07:30-21:00

vie 07:30-21:00

sáb 07:30-18:00

dom -

Pago desde la app

Reservar ahora
Fitness Konzums
Fitness Konzums
Fitness Konzums
Fitness Konzums
Fitness Konzums
Fitness Konzums
Fitness Konzums

Acerca de

“Fitness Konzums” zāle ir tikko izbūvēta ar labu ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu un aprīkota ar augsta līmeņa Life Fitness profesionāliem trenažieriem un vingrošanas ekipējumu dažāda vecuma grupām un sagatavotības līmenim. Ir pieejami spēka, trenažieri, eliptiskie trenažieri, velotrenažieri, skrejceliņi, vingrošanas bumbas, u.c. sporta inventārs.

“Fitness Konzums” zāle ir tikko izbūvēta ar labu ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu un aprīkota ar augsta līmeņa Life Fitness profesionāliem trenažieriem un vingrošanas ekipējumu dažāda vecuma grupām un sagatavotības līmenim. Ir pieejami spēka, trenažieri, eliptiskie trenažieri, velotrenažieri, skrejceliņi, vingrošanas bumbas, u.c. sporta inventārs. Sportošana paredzēta individuāli ar iespēju pašiem darboties trenažierzālē, ievērojot iekšējās kārtības noteikumus.

Atrodamies pašā Madonas sirdī - T/c Konzums 2.stāvā ar ērtu autostāvvietu un plašu papildus pakalpojumu klāstu, tajā skaitā dzērienu outlets, kafejnīcas, skaistumkopšanas pakalpojumi, bērnu rotaļu istaba, kur uzturēties pašiem mazākajiem pieaugušo pavadībā. Tirdzniecības centrā ir lifts, kā arī pirmā un otrā stāva tualetes aprīkotas ar nepieciešamo cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Mūsdienīga tehnoloģiskā pieeja ļaus iekļūt telpās attālināti, vajag tikai rezervēt laiku Bookla lietotnē un vēlmi sportot!

Mostrar más
Mostrar menos

Reservar ahora

Reseñas

4.2
Todas las reseñas: 100
🤩 Fantastico
62
😊 Realmente bueno
12
😐No esta mal
2
🙁pobre
0
😡Terrible
24
4.0
4.0
4.0